• Binnen 48 uur een offerte
  • Advies op maat
  • 30+ jaar ervaring
  • Levering door gehele Benelux

4,9

Team

Samenwerken

Transparantie

Collegialiteit

De kracht van
een sterk team

Ons team bestaat uit een unieke groep mensen. Onder ons bevinden zich yoga-instructeurs en liefhebbers van watersport, maar ook culinaire uitblinkers en filmfanaten. Ondanks deze gevarieerde interesses, streven we dagelijks allemaal naar één gemeenschappelijk doel: jouw project tot een succes maken. Daar gaan we voor, niets minder dan dat!

Gezelligheid

Waardering

Betrokkenheid

Lisette van der Bent

Accountmanager Vastgoed & Bouw

+31 (0)6 839 266 18 lisette@imagebuilding.com
Jurriaan Otting

Accountmanager Retail & Mobiliteit

+31 (0)6 489 816 78 jurriaan@imagebuilding.com
Janine Langbroek - Verkade

Accountmanager Overheid, Cultuur & Events

+31 (0)6 839 213 43 janine@imagebuilding.com
Kim Postma

Accountmanager Vastgoed & Bouw

+31 (0)6 839 905 47 kim.postma@imagebuilding.com
Michaël Truijen

Eigenaar/directie

+31 (0)6 546 852 75 michael@imagebuilding.com
Irna den Hartog

Administratief medewerkster

administratie@imagebuilding.com
Philip Ramondt

Industrial Designer

Veronique van Delft

Accountmanager Retail & Mobiliteit

+31 (0)6 839 336 15 veronique@imagebuilding.com
Bobbie Niggebrugge

Marketeer

+31 (0)6 839 560 04 bobbie@imagebuilding.com
Nigel de Rooij

Grafisch vormgever

nigel@imagebuilding.com
Tessa Verdoes

Projectmanager Retail & Mobiliteit

+31 (0)6 839 615 41 tessa@imagebuilding.com
Arno Wels

Grafisch vormgever

arno@imagebuilding.com
Frans van der Let

Product ingenieur

Gwenny Gartz

Accountmanager Overheid, Cultuur & Events

+31 (0)6 839 047 52 gwenny@imagebuilding.com
Stephan Molenaar

Eigenaar/directie

stephan@imagebuilding.com
Janne Woltman

Accountmanager Vastgoed & Bouw

+31 (0)6 839 201 73 janne@imagebuilding.com
Mark Petit

Operations Manager Europa

mark@imagebuilding.com
Anita Hanff

Assistent Operatie

anita@imagebuilding.com
John de Jong

Kraanmachinist

Niels Flater

Monteur

Jesse Vas

Werkplaats medewerker

Frank Wit

Monteur

Justice Pandt

IT support / print operator

Teun Mondt

Monteur

André Kuijpers

Kraanmachinist

Ricardo van der Mast

Monteur

Chancloud Alinda

Confectie medewerker

Pascal Oosterveer

Print operator

Aziz Ibrahimovik

Werkplaats medewerker

Gino Krul

Monteur

Benieuwd naar de mogelijkheden?

Bel met ons sales team voor advies op maat of stuur een bericht met daarin je vragen. We helpen je graag verder.

Bel met ons team Stuur een bericht